Nordway Store i Karlskoga


Etab Data är din lokala IT partner, vi installerar, konfigurerar och underhåller din IT miljö.

TeamViewer

Vi på Nordway Store i Karlskoga
Etab Data

Etab Data

0586-50380

info@etab.se

Matti Eerola

Matti Eerola

Personalchef/ Försäljning/ Servicechef

0586-794542

matti@etab.se

Klas Westerberg

Klas Westerberg

Butik

0586-794546

klas@etab.se

Peter Sandelin

Peter Sandelin

Inlämnings-service/Garanti

0586-794549

peter@etab.se

Eric Broman

Eric Broman

Service

0586-50380

eric@etab.se

Carina Nylén

Carina Nylén

Ekonomi

0586-794540

carina@etab.se

Jim Andersson

Jim Andersson

Service/Konsult

0586-50380

jim@etab.se

Anders Bock

Anders Bock

Service/Konsult

0586-50380

anders@etab.se

Åke Nylén

Åke Nylén

VD/Inköp/Försäljning

0586-50380

ake@etab.se

Nordway Store Karlskoga
Skogsbovägen 4C
691 47 Karlskoga
+46 0586 50380
karlskoga@nordwaystore.se

Öppettider
Måndag
07.00 - 18.00
Tisdag
07.00 - 18.00
Onsdag
07.00 - 18.00
Torsdag
07.00 - 18.00
Fredag
07.00 - 18.00
Lördag
10.00 - 13.00

Speciella öppettider
25 december
STÄNGT (JULDAGEN)
26 december
STÄNGT (ANNANDAG JUL)
27 december
08.00 - 16.00
28 december
08.00 - 16.00
29 december
08.00 - 16.00
2 januari
15.00 - 18.00 (INVENTERING)
6 januari
STÄNGT (TRETTONDAGEN)