Nordway Store i Karlskoga


Om oss

Etab Data är din lokala IT partner, vi installerar, konfigurerar och underhåller din IT miljö.

TeamViewer

Besöksadress
Nordway Store Karlskoga
Skogsbovägen 4C
691 47 Karlskoga
+46 0586 50380
karlskoga@nordwaystore.se

Öppettider
Måndag
07:00 - 18:00
Tisdag
07:00 - 18:00
Onsdag
07:00 - 18:00
Torsdag
07:00 - 18:00
Fredag
07:00 - 18:00
Lördag
10:00 - 13:00

Speciella öppettider
1 maj
Stängt
10 maj
Stängt
Vi på Nordway Store i Karlskoga
Etab Data

Etab Data

0586-50380

info@etab.se

Matti Eerola

Matti Eerola

VD/ Försäljning

0586-794542

matti@etab.se

Jim Andersson

Jim Andersson

IT-Konsult/ Servicechef

0586-50380

jim@etab.se

Anders Bock

Anders Bock

IT-Konsult/ Personalchef

0586-50380

anders@etab.se

Klas Westerberg

Klas Westerberg

Butik

0586-794546

klas@etab.se

Peter Sandelin

Peter Sandelin

Inlämnings-service/ Garanti

0586-794549

peter@etab.se

Eric Broman

Eric Broman

IT-Service

0586-50380

eric@etab.se

Carina Nylén

Carina Nylén

Ekonomi

0586-794540

carina@etab.se

Åke Nylén

Åke Nylén

Inköp/ Försäljning

0586-50380

ake@etab.se

Kontakta oss


Från vårt utbud av tjänster


Telefonabonnemang
Mybeat Rörligt
Rörliga priser + 2 Gb surf, från 59kr/månad
Mybeat Fria
Fria minuter,SMS,MMS + 2 Gb surf, från 150kr/månad
Mybeat 60 Samtal
60 samtal, 1000 SMS, 60 MMS + 2Gb surf, från 100kr/månad
Mybeat MIni
60 samtal, 60 SMS + 1GB surf, från 80Kr/månad
Fler tjänster under sidan "Begagnade datorer i Karlskoga"


Logga in


Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av kakor. mer information

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng