Nordway Store i Nossebro


Vi i butiken i Nossebro har varit verksamma inom databranschen sedan 1997. Vårt focus ligger på en stor tillgänglighet och ett nära lokalt samarbete med våra kunder. Vi hjälper dig med din dagliga IT-drift samt inköp av utrustning. Vi tillhandahåller helhetslösningar för era behov av bland annat datorer, telefoni, nätverk, skrivare, backup lösningar och hela kassasystem.

Vi på Nordway Store i Nossebro
Johan Ståhl

Johan Ståhl

VD

0512-745 300

johan@vanoit.se

Mikael Karlsson

Mikael Karlsson

mikael@vanoit.se

Leif Sjunnesson

Leif Sjunnesson

leif@vanoit.se

Birgitta Jönsson

Birgitta Jönsson

birgitta@vanoit.se

Roy Bergqvist

Roy Bergqvist

roy@vanoit.se

Ahmad Doha

Ahmad Doha

Nordway Store Nossebro
Storgatan 17
46530 Nossebro Nossebro
0512-745300
nossebro@nordwaystore.se

Öppettider
Måndag
10.00 - 18.00
Tisdag
10.00 - 18.00
Onsdag
10.00 - 18.00
Torsdag
10.00 - 18.00
Fredag
10.00 - 18.00
Lördag
10.00 - 13.00