Nordway Store i Nossebro


Om oss

Vi i butiken i Nossebro har varit verksamma inom databranschen sedan 1997. Vårt focus ligger på en stor tillgänglighet och ett nära lokalt samarbete med våra kunder. Vi hjälper dig med din dagliga IT-drift samt inköp av utrustning. Vi tillhandahåller helhetslösningar för era behov av bland annat datorer, telefoni, nätverk, skrivare, backup lösningar och hela kassasystem.

Besöksadress
Nordway Store Nossebro
Storgatan 17
46530 Nossebro Nossebro
0512-745300
nossebro@nordwaystore.se

Öppettider
Måndag
10:00 - 18:00
Tisdag
10:00 - 18:00
Onsdag
10:00 - 18:00
Torsdag
10:00 - 18:00
Fredag
10:00 - 18:00
Lördag
10:00 - 13:00

Vi på Nordway Store i Nossebro
Johan Ståhl

Johan Ståhl

VD

0512-745 300

johan@vanoit.se

Mikael Karlsson

Mikael Karlsson

Tekniker / Säljare

0512-745 300

mikael@vanoit.se

Leif Sjunnesson

Leif Sjunnesson

Tekniker / Säljare

0512-745 300

leif@vanoit.se

Birgitta Jönsson

Birgitta Jönsson

Administration / Säljare

0512-745 300

birgitta@vanoit.se

Roy Bergqvist

Roy Bergqvist

Tekniker / Säljare

0512-745 300

roy@vanoit.se

Ahmad Doha

Ahmad Doha

Tekniker / Säljare

0512-745 300

ahmad@vanoit.se

Kontakta oss


Från vårt utbud av tjänster


Digital Signage, Elektroniska reklamskyltar
Försäljning och montering av kompletta lösningar

Logga in


Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av kakor. mer information

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng