Nordway Store i Oskarshamn


Om oss

Nordway Store i Oskarshamn ligger i företagshotellet på Formaregatan med kundparkering precis utanför dörren. Förutom att vi kan datorer och datorkomponenter är vi duktiga på mobiltelefoner och service.

Vi jobbar även med kompletta företagslösningar, så som Digital Signage, molntjänster och hemsidor.

För fjärrhjälp, begär hjälp av oss via TeamViewer.

Besöksadress
Nordway Store Oskarshamn
Formaregatan 1-3
57236 Oskarshamn
0491-766820
oskarshamn@nordwaystore.se

Öppettider
Måndag
07:00 - 17:00
Tisdag
07:00 - 17:00
Onsdag
07:00 - 17:00
Torsdag
07:00 - 17:00
Fredag
07:00 - 17:00

Vi på Nordway Store i Oskarshamn
Christoffer Ljung

Christoffer Ljung

Butiksansvarig / Sälj / Företagstelefoni

0491-76 68 24

christoffer.ljung@nordwaystore.se

Daniel Karlsson

Daniel Karlsson

Marknadsföring / Gamingspecialist

0491-76 68 25

daniel.karlsson@nordwaystore.se

Linda Karlsson

Linda Karlsson

Tekniker - Datorer och Skrivare

0491-76 68 22

linda.karlsson@nordwaystore.se

Farooz Hakimi

Farooz Hakimi

Tekniker - Mobiltelefoner och Surfplattor

0491-76 68 26

farooz.hakimi@nordwaystore.se

Maria Karlsson

Maria Karlsson

VD och Ekonomi

0491-76 68 20

maria.karlsson@nordwaystore.se

Ahmad Allowh

Ahmad Allowh

Tekniker - Nätverk och Serveradministration, Support Företagstelefoni

0491-76 68 23

ahmad.allowh@nordwaystore.se

Kontakta oss


Från vårt utbud av tjänster


Reparation av iPhone och andra smartphones
iPhone 5s, skärmbyte695 kr inkl. moms
iPhone 6, skärmbyte1095 kr inkl. moms
iPhone 7, skärmbyte1995 kr inkl. moms
Fler tjänster under sidan "Reparation av iPhone"


Logga in


Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av kakor. mer information

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng