Nordway Store i Karlskoga

Nordway Store i Karlskoga erbjuder IT-relaterade produkter och tjänster till både privatpersoner och företag. Vi kan allt från skrivare till datorer till molntjänster. Välkommen in i butiken!

Datorservice, nätverk, IT-produkter och molntjänster i Karlskoga

Etab Data är din lokala IT partner. Vi installerar, konfigurerar och underhåller din IT miljö. Vi är experter på datorservice och nätverk.

TeamViewer

Tjänster och produkter

Vi i butiken

Etab Data

Etab Data
0586-50380
info@etab.se

Matti Eerola

Matti Eerola
VD / Försäljning
0586-794542
matti@etab.se

Jim Andersson

Jim Andersson
IT-Konsult / Servicechef
0586-50380
jim@etab.se

Anders Bock

Anders Bock
IT-Konsult / Personalchef
0586-50380
anders@etab.se

Klas Westerberg

Klas Westerberg
Butik
0586-794546
klas@etab.se

Peter Sandelin

Peter Sandelin
Inlämnings-service / Garanti
0586-794549
peter@etab.se

Eric Broman

Eric Broman
IT-Service
0586-50380
eric@etab.se

Carina Nylén

Carina Nylén
Ekonomi
0586-794540
carina@etab.se

Åke Nylén

Åke Nylén
Inköp/ Försäljning
0586-50380
ake@etab.se

Kontakta oss

Ordinarie öppettider
måndag: 08:00–16:00
tisdag: 08:00–16:00
onsdag: 08:00–16:00
torsdag: 08:00–16:00
fredag: 08:00–16:00
lördag: Stängt
söndag: Stängt


Besöksadress
Nordway Store i Karlskoga
Skogsbovägen 4
691 47 Karlskoga
Telefon: 0586-503 80