Nordway Store i Oskarshamn

Nordway Store i Oskarshamn erbjuder IT-relaterade produkter och tjänster till både privatpersoner och företag. Vi är experter på datorservice, Digital Signage, begagnade mobiler, datorer och mycket annat inom IT. Välkommen in i butiken!

Begagnade datorer, begagnade mobiler, digital signage, digitala skyltar och molntjänster i Oskarshamn

Nordway Store i Oskarshamn ligger i företagshotellet på Formaregatan med kundparkering precis utanför dörren. Förutom att vi kan datorer och datorkomponenter är vi duktiga på mobiltelefoner och service. Vi lagar iPhone, Galaxy, iPad och andra enheter. Behöver du byta batteri eller byta glas på din iPhone eller smartphone är du välkommen in i butiken!Vi jobbar även med kompletta företagslösningar, så som Digital Signage, molntjänster och hemsidor.För fjärrhjälp, begär hjälp av oss via TeamViewer.

Tjänster och produkter

Datorservice och support

På Nordway Store kan vi datorservice och support. Personalen i Oskarshamn har byggt flera tusen datorer och alla har olika typer av specialkompetens – allt från nätverk till skrivare till gaming.

Läs mer »

Vi i butiken

Daniel Karlsson

Daniel Karlsson
Butiksansvarig / Gaming & hårdvaruspecialist
0491-76 68 25
daniel.karlsson@nordwaystore.se

Christoffer Ljung

Christoffer Ljung
Sälj / Företagstelefoni
0491-76 68 24
christoffer.ljung@nordwaystore.se

Linda Karlsson

Linda Karlsson
Tekniker - Datorer och Skrivare
0491-76 68 22
linda.karlsson@nordwaystore.se

Farooz Hakimi

Farooz Hakimi
Tekniker - Mobiltelefoner och Surfplattor
0491-76 68 26
farooz.hakimi@nordwaystore.se

Bodil Luong

Bodil Luong
Ekonomi
0491-76 68 29
bodil.luong@nordwaystore.se

Ahmad Allowh

Ahmad Allowh
Tekniker - Nätverk och Serveradministration, Support Företagstelefoni
0491-76 68 23
ahmad.allowh@nordwaystore.se

Kontakta oss

Ordinarie öppettider
måndag: 07:00–17:00
tisdag: 07:00–17:00
onsdag: 07:00–17:00
torsdag: 07:00–17:00
fredag: 07:00–17:00
lördag: Stängt
söndag: Stängt


Besöksadress
Nordway Store i Oskarshamn
Formaregatan 1
572 36 Oskarshamn
Telefon: 0491-76 68 20